Jak to dobrze odetchnąć wiosennym powietrzem i nabrać siły na nowy rok! Ten zastrzyk słonecznej energii zainspirował Cię do zmiany aranżacji kuchennej? Sklepy i salony z meblami kuchennymi Stolkar to odpowiednie miejsce dla Ciebie. Nie czekaj i sprawdź, jak zmienić swoją kuchnię w nowoczesne wnętrze. Oto pięć kroków, dzięki którym urządzisz się na wiosnę z meblami do kuchni Stolkar.

  • Zrób gruntowne sprzątanie w swojej kuchni

Podobnie, jak w przypadku łazienki, kuchnia to miejsce szczególnie narażone na silne zanieczyszczenia. Podczas wiosennej wymiany mebli w kuchni zwróć uwagę na to, co się dzieje za starymi szafkami, półkami i regałami. Im czystsze pomieszczenie, tym lepiej będą prezentować się nowe meble kuchenne. Wieloletni brud i wysoka wilgoć to duże zagrożenie dla materiałów, z których produkuje się szafki kuchenne. Warto pamiętać, że wymiana mebli do kuchni to doskonała okazja do uporządkowania i przeorganizowania przestrzeni. Podczas sprzątania możesz pozbyć się starej zastawy, zepsutego sprzętu AGD i innych zbędnych przedmiotów, których już nie użyjesz. Zanim przystąpisz do poważnych prac, zadbaj o dostępną przestrzeń!

  • Sprawdź kondycję podłóg i ścian przestrzeni kuchennej

Podczas sprzątania kuchni może okazać się, że pomieszczenie będzie wymagało nieco więcej uwagi i nakładu pracy. Zanim wybierzesz i zamontujesz swoje nowe meble kuchenne, zwróć uwagę na kondycję podłogi, ścian, fug (jeśli występują) i listew przypodłogowych. Jeśli znajdziesz pleśń lub grzyb, pozbądź się ich niezwłocznie. A może zdarzyło Ci się kiedyś marzyć o żywej i oryginalnej aranżacji? Wiosenny remont to szansa na przemalowanie całego pomieszczenia! W Stolkar wiemy, jak się urządzić z nowymi meblami do kuchni!

  • Wybierz swoje nowe meble do kuchni

Jeśli całe pomieszczenie jest czyste i gotowe, czas na długo wyczekiwany moment – wybór nowych mebli do kuchni! Zastanów się nad tym, jakie szafki kuchenne chcesz zobaczyć w swojej nowej aranżacji. Nowoczesne, skandynawskie, czy nawiązujące do tradycji? W ofercie mebli kuchennych Stolkar znajdziesz rozwiązania dla każdego stylu i na każdą kieszeń. Jeśli chcesz, żeby Twoja kuchnia wyróżniała się na tle innych, wybierz bryły, korpusy szafek kuchennych, fronty kuchenne, blaty do kuchni, armaturę, uchwyty do szafek w kuchni oraz inne dodatki. W przypadku oryginalnych pomysłów i kuchni o niestandardowych wymiarach, wybierz meble kuchenne na wymiar – w Stolkar dobierzesz zestaw mebli kuchennych o indywidualnym charakterze.

  • Zamów montaż mebli w kuchni lub wykonaj to samodzielnie

Meble kuchenne z oferty Stolkar są produkowane i pakowane do samodzielnego montażu, podobnie jak te z innych sklepów meblowych. Każdy produkt został zaprojektowany tak, aby klienci mogli samodzielnie poradzić sobie z ich złożeniem. Dołączone instrukcje mają intuicyjny charakter, a sam proces składania mebli do kuchni jest bardzo prosty. 

Nie masz czasu na składanie poszczególnych szafek kuchennych? Żaden problem! W ofercie Salonu Firmowego Stolkar w Brodnicy znajdziesz profesjonalną usługę montażu mebli kuchennych, którą zrealizuje zespół wykwalifikowanych monterów. Meble Stolkar znajdziesz także na terenie całego kraju, zapytaj na miejscu o możliwość montażu Twoich zakupionych mebli.  

  • Dodaj modne dekoracje i ciesz się wyjątkową  przestrzenią z meblami do kuchni Stolkar!

Twoje nowe meble kuchenne dumnie zdobią wnętrze odświeżonej kuchni? Wspaniale, najtrudniejsze już za Tobą! Czas na etap, który szczególnie lubią osoby zainteresowane designem oraz projektowaniem przestrzeni życiowej – wybór dodatków, akcesoriów i dekoracji. Zastanów się, jakie przedmioty będą pasować do nowej aranżacji i mebli w kuchni. Pamiętaj, że nie musisz wymieniać całego wyposażenia kuchni! Jeśli przedmioty, które już posiadasz, nie są uszkodzone i wciąż pełnią swoją funkcję, nie pozbywaj się ich. Zależy Ci na nowych akcesoriach kuchennych? Oddaj te stare komuś, kto może ich potrzebować. Dzięki temu ograniczysz ilość wyrzucanych “odpadów” i nadasz im drugie życie.

Ale chwila, to jeszcze nie koniec! Skoro już wszystko jest gotowe, zaparz swoją ulubioną kawę, usiądź wygodnie i… delektuj się widokiem swojej odświeżonej na wiosnę wyjątkowej kuchni. Nie wierzysz, że tyle wystarczy? Odwiedź stronę producenta mebli kuchennych i przekonaj się, że projektowanie kuchni z meblami Stolkar jest proste!

Źródło: Stolkar – meble kuchenne na wymiar

You may also like

Comments are closed.